michał_baryzewski Michał Baryżewski zbigniew_reszka Zbigniew Reszka

AD INWESTYCJA
jest spółką o profilu deweloperskim. Założycielami są Michał Baryżewski – Prezes oraz Zbigniew Reszka – V-ce Prezes. Spółka powstała w 2003 roku, pierwotnie jako CP-AD Sp. z o.o., w latach późniejszych przekształcona na AD Inwestycja Sp. z o.o.
Firma specjalizuje się realizacją projektów deweloperskich w sektorze luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie w miejscowościach nadmorskich. Najbardziej interesujące lokalizacje dla AD Inwestycja to pierwsza linia brzegowa morza, która pozwala na stworzenie maksymalnie atrakcyjnych apartamentów ukierunkowanych bezpośrednio na widok morza.
Razem z biurem architektoniczno-projektowym Arch-Deco wspólnie tworzy optymalne rozwiązania w zakresie budowania apartamentów i mieszkań dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną odpocząć od codzienności w komfortowych i luksusowych wnętrzach.
Architektura realizowanych obiektów jest innowacyjna i wyjątkowa. Unikatowe lokalizacje nieruchomości, sprawiają, iż najbardziej wymagający Klienci znajdą swoje wymarzone mieszkanie. Celem AD Inwestycja jest dostarczenie komfortu wypoczynku i wygody poprzez zastosowanie produktów z najwyższej półki.
Ad Inwestycja zajmuje się kompleksową obsługą klienta. Razem z Arch-Deco proponuje swoim klientom indywidualne wykonanie aranżacji wnętrz, poprzez stworzenie projektu, dobór materiałów, nadzór nad realizacją oraz przeprowadzenie prac wykończeniowych.
Dotychczasowe inwestycje usytuowane są w najbardziej ekskluzywnym kurorcie w Polsce – Juracie.